Podcast #024 – Egy rekesz podcast

A 24. adás magával hozza az élet minden misztikumát. Megtudjuk hogy is dolgoznak a kis kínaiak Shenzenben, mutatunk pár gyöngyszem készüléket, és nézegetünk szép színes térképeket, ahol azt vizsgáljuk hol tiltották már be kedvenc e-ciginket. Nem mellesleg kiderül, hogy Charlie beszél 4-5 holt nyelven, és Fifikával együtt folyékonyan fordít a Google Translate segítségével svédről magyarra.

Legfőképp pedig: eláruljuk miért egy rekesz a podcast. Jó szórakozást!

Közvéleménykutatás:

Közvéleménykutatás

 

Iratkozz fel iTunesban Iratkozz fel RSS-ben

Akik ezt az egészet elkövették (ABC rendben):

Bernárius Róbert
Ficsor Zoltán
Nagy Mátyás

A podcast célja, illetve egy kis GyIK IDE KATTINTVA olvasható.

Ha szeretnél a témához hozzászólni, mindössze egy egyszerű regisztráció után várjuk a véleményed! Várjuk továbbá a kérdéseket, téma javaslatokat, amelyeket fel tudunk az elkövetkező adásokban dobni.

patreon_below_ad

Ez is érdekelhet

Podcast #406 – Furcsa esetek

Athos bepillantást nyert a wanker bunkerba, Charlie pedig rájön, hogy ő a Mystic málna magyarországi …

Egy megjegyzés

  1. A rekeszek többsége szerintem 20-as, inkább a tálca a 24.

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Nem találtál választ? Tedd fel a kérdésed!

You will receive an email when your question will be answered.

+ = Verify Human or Spambot ?